Про нас

ІСТОРІЯ АН "ЛІВИЙ БЕРЕГ"

Агентство нерухомості "Лівий Берег" було створено в 2011 році на базі юридичної компанії "Бізнес-Асістанс". Ця компанія на той момент надавала юридичні послуги вже більше 12 років у багатьох сферах правових послуг України.

За ці роки в агентстві сформувалася дружна і професійна команда висококласних фахівців з нерухомості: брокерів, ріелторів, юристів. Так само ми напрацювали надійну мережу партнерів - нотаріусів, оцінювачів, техніків, фахівців по землі і ін., у співпраці з якими угоди з нерухомістю в супроводі АН "Лівий Берег" проходять безпечно, спокійно, без втрат часу і грошей.

З 2014 року директор агентства Оксана Суслова входить в число членів Асоціації Фахівців з Нерухомості (ріелторів) України - наймасовішої і професійної громадської організації України в сфері нерухомості.

Завдяки нашому 9-річному досвіду і великій кількості проведених угод ми беремося за питання будь-якої складності. Опікунська рада, нерезиденти, юридичні особи, зняття з реєстрації, введення в експлуатацію, узаконення перепланувань, приватизація - всі ці, здавалося б складні моменти, є успішною повсякденному нашої практикою.

Агентство нерухомості спеціалізується на оренді, купівлі та продажу всіх видів нерухомості Києва і передмість. Крім цього у нас відкрито філію в місті Пирятин Полтавської області. Висококваліфіковані фахівці агентства проводять повний комплекс послуг з продажу або здачі в оренду квартир, будинків, ділянок і комерційної нерухомості. А також проводять пошук на покупку або оренду нерухомості, включаючи повний юридичний супровід всіх угод. Зараз АН "Лівий Берег" - це надійна і високопрофесійна компанія, що складається з висококласних фахівців з усіх видів нерухомості.

З нашою допомогою Ви зможете заощадити:

ГРОШІ (розміщення платної реклами, грамотний аналіз цін, компетентні торги, низькі ціни на оцінку, нотаріальні послуги за прийнятними цінами, юридичний супровід, гарантоване повернення завдатку, перевірка банкнот, отримання кредиту на кращих умовах, пільгові умови безготівкових банківських розрахунків)

ЧАС (розміщує рекламу на десятки ресурсів і обдзвонює об'єкти наш фахівець, ефективна організація переглядів)

НЕРВИ (безпека всіх етапів, повний юридичний супровід, відсутність цілодобових дзвінків, Ви не спілкуєтеся з шахраями)

Ми готові стати для Вас надійним партнером і помічником при вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з нерухомістю!

Детальна консультація за телефонами:

(097) 339-44-13

(066) 250-49-77

Завжди раді Вас бачити у нас в офісі!

Адреса: м Київ, вул. Олександра Кошиця, 7а, офіс 2 (Вхід зі двору навпроти Дарницького суду)

Знайди свою нерухомість

Ціна ($):
Площа:
Поверх:     
Кімнат:            

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Якщо у вас є які-небудь питання, просто подзвоніть або напишіть нам, і ми відповімо вам найближчим часом.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Курс валют


USD - 37.7 грн
Продажа квартир в Киеве на R24.ua  flatfy.ua  Сайт нерухомості Nedviga-pro - операції з нерухомістю

Контакти

Підписка

Підпишіться, щоб отримувати останні новини

Вы успішно підписані!
Такій користувач вже існує
;