Послуги

НАШІ ПОСЛУГИ

Агентство нерухомості «Лівий Берег» допоможе Вам вирішити наступні питання і проблеми:

ВЛАСНИКУ нерухомості:

 • Об'ємна, щоденна і найбільш результативна реклама вашого офісу, будинку, квартири або ділянки на десятках сайтів в інтернеті, а також в найпопулярніших газетах і на дошках оголошень, в професійних ріелторських спільнотах і порталах - ми Вас звільнимо від необхідності реєструватися на великій кількості сайтів нерухомості і витрачати щодня багато часу і грошей на рекламу і її оновлення.
 • Відповіді на телефонні дзвінки потенційних покупців або орендарів - Ваш особистий телефон не "світиться" стороннім людям, що позбавляє Вас від цілодобових дзвінків. А таож Ви застраховані від дзвінків шахраїв, які тільки і чекають, щоб у господаря телефону з'явилася велика сума грошей.
 • Створення, концентрація, утримання та управління попитом на вашу нерухомість. Організація показів квартири в комфортному для Вас режимі і в зручний час. На перегляд Вашої квартири, будинку або офісу ми приводимо тільки перевірених, реальних орендарів або покупців.
 • Допомога в підготовці до угоди необхідних документів - експертна оцінка нерухомості, довідки в БТІ, виготовлення або відновлення техпаспорта, реєстрація нерухомості в електронному реєстрі, консультації з питань проходження опікунської ради тощо

Потенційному ПОКУПЦЕВІ або ОРЕНДАРЕВІ:

 • Підбір реального списку об'єктів по Вашому запиту в різних базах даних, в інтернеті і в друкованих виданнях - Ви тільки перераховуєте ріелтору необхідні вимоги, всю іншу роботу з пошуку квартири, будинки, ділянки або офісу виконують наші фахівці. Наше агентство запропонує Вам найкращі варіанти. Таким чином, ми позбавляємо Вас від багатьох годин пошуку, величезної кількості дзвінків (часто безрезультатних). І крім того Ви не повідомляється стороннім людям по телефону, що у вас є достатньо велика суму грошей для покупки або оренди нерухомості (що часто використовують шахраї)
 • Аналіз ринку нерухомості, мінливої інформації, уточнення можливої ​​зміни вартості - ми завжди захищаємо Ваші інтереси, тому намагаємося, щоб Ви не помилились з ціною на нерухомість.
 • Отримання повної інформації про об'єкти, які Вас зацікавили, перевірка цієї інформації - ми підготуємо для Вас детальну презентацію об'єктів з планами, реальними фотографіями, свіжою інформацією про стан, вартість, правовстановлюючі документи та процедуру угоди для того, щоб Вам не довелося витрачати час на безрезультатні перегляди.
 • Організація переглядів цікавих об'єктів у зручний для Вас час - ми складемо попередній маршрут переглядів, щоб у Вас був вибір з аналогічних об'єктів, а також щоб Ваш час було ефективно використано.
 • Аналіз всіх документів юристом, нотаріусом, перевірка відсутності заборон і обтяжень, історії квартири, з'ясування заборгованостей по комунальних платежах та ін.
 • Проведення переговорів з різними банками для отримання кредиту - аналіз найбільш вигідних для Вас умов, прихованих комісій, розрахунок графіка і щомісячних сум погашення кредиту, допомога в підготовці необхідного пакета документів.
 • Організація і гарантування «застави» для забезпечення виписки колишніх власників і звільнення нерухомості. Ми супроводжуємо клієнта до вселення в придбану квартиру, будинок або офіс.

ОБОМ сторонам:

 • Компетентне проведення переговорів між обома сторонами для того, що б був знайдений компроміс і обидві сторони залишилися задоволені.
 • Складання, узгодження і підписання попереднього договору, де АН «Лівий Берег» виступає як гарант виконання всіх погоджених умов.
 • Організація оформлення угоди у нотаріуса, попереднє вичитування договору і перевірка всіх даних для зменшення витрат часу і грошей клієнтів. Перевірка банкнот, організація охорони та банківських розрахунків.

Ми готові стати для Вас надійним партнером і помічником при вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з нерухомістю!

Детальна консультація за телефонами:

(097) 339-44-13

(066) 250-49-77


Завжди раді Вас бачити у нас в офісі!

Адреса: м Київ, вул. Олександра Кошиця, 7а, офіс 2 (Вхід з двору навпроти Дарницького суду)

Знайди свою нерухомість

Ціна ($):
Площа:
Поверх:     
Кімнат:            

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Якщо у вас є які-небудь питання, просто подзвоніть або напишіть нам, і ми відповімо вам найближчим часом.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Курс валют


USD - 37.7 грн
Продажа квартир в Киеве на R24.ua  flatfy.ua  Сайт нерухомості Nedviga-pro - операції з нерухомістю

Контакти

Підписка

Підпишіться, щоб отримувати останні новини

Вы успішно підписані!
Такій користувач вже існує
;