Купівля нерухомості

КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ

Завдання кожного фахівця агентства нерухомості «Лівий Берег» - супроводжувати весь процес покупки нерухомості: пропонувати варіанти житла, оглядати об'єкти, збирати і готувати необхідні документи, координувати процес переходу права власності. Відповідні пункти прописуються в договорі на пошук об'єкта нерухомості. Оплата послуг ріелтора в АН «Лівий Берег» становить 3-5% від вартості об'єкта нерухомості.

Агентство нерухомості «Лівий Берег» допоможе потенційному покупцеві (або орендарю) здійснити:

· Підбір реального списку об'єктів по Вашому запиту в різних базах даних, в інтернеті і в друкованих виданнях - Ви тільки надаєте ріелтору необхідні вимоги і побажання, всю іншу роботу з пошуку квартири, будинку, ділянки або офісу виконують наші фахівці. Наше агентство запропонує Вам кращі варіанти. Таким чином, ми позбавимо Вас від багатьох годин пошуку, величезну кількість дзвінків (часто безрезультатних). І крім того, Ви не повідомляєте стороннім людям по телефону, що у вас є достатньо велика сума грошей для купівлі або оренди нерухомості (чим часто користуються шахраї).

· Аналіз ринку нерухомості, постійно змінюючоїся інформації, уточнення можливої ​​зміни вартості - ми завжди захищаємо Ваші інтереси, тому намагаємося, щоб Ви не помилились з ціною на нерухомість.

· Отримання повної інформації про об'єкти, які Вас зацікавили, перевірка цієї інформації - ми підготуємо для Вас детальну презентацію об'єктів з плануванням, реальними фотографіями, свіжою інформацією про стан, вартість, правовстановлюючих документах та процедуру угоди для того, щоб Вам не довелося витрачати час на безрезультатні перегляди.

· Організація переглядів цікавих об'єктів у зручний для Вас час - ми складемо попередній маршрут переглядів, щоб у Вас був вибір з аналогічних об'єктів, а так само щоб Ваш час було ефективно використано.

· Аналіз всіх документів юристом, нотаріусом, перевірка відсутності заборон і обтяжень, історії квартири, з'ясування заборгованостей по комунальних платежах і ін.

· Проведення переговорів з різними банками для отримання кредиту - аналіз найбільш вигідних для Вас умов, прихованих комісій, розрахунок графіка і щомісячних сум погашення кредиту, допомога в підготовці необхідного пакета документів.

· Організація і гарантування «застави» для забезпечення виписки колишніх господарів і звільнення нерухомості. Ми супроводжуємо клієнта до вселення в придбану квартиру, будинок або офіс.

· Компетентне проведення переговорів між обома сторонами для того, що б був знайдений компроміс і обидві сторони залишилися задоволені.

· Складання, узгодження і підписання попереднього договору, де АН «Лівий Берег» виступає як гарант виконання всіх погоджених умов.

· Організація оформлення угоди у нотаріуса, попереднє вичитування договору і перевірка всіх даних, для зменшення витрат часу і грошей клієнтів. Перевірка банкнот, організація охорони та банківських розрахунків.

Ми готові стати для Вас надійним партнером і помічником при вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з нерухомістю!

Детальна консультація за телефонами:

(097) 339-44-13

(066) 250-49-77


Завжди раді Вас бачити у нас в офісі!

Адреса: м Київ, вул. Олександра Кошиця, 7а, офіс 2

Знайди свою нерухомість

Ціна ($):
Площа:
Поверх:     
Кімнат:            

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Якщо у вас є які-небудь питання, просто подзвоніть або напишіть нам, і ми відповімо вам найближчим часом.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Курс валют


USD - 38.3 грн
Продажа квартир в Киеве на R24.ua  flatfy.ua  Сайт нерухомості Nedviga-pro - операції з нерухомістю

Контакти

Підписка

Підпишіться, щоб отримувати останні новини

Вы успішно підписані!
Такій користувач вже існує
;