Оцінка нерухомості

ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ

Одним з перших питань, яке виникає у продавця: «Скільки коштує моя квартира?» Відповідаючи на це питання, потрібно пам'ятати, що стартова ціна це один з найважливіших факторів, від якого багато в чому залежить, чи буде проданий об'єкт нерухомості взагалі і якщо « так », то в який термін.

Як відбувається оцінка нерухомості рієлтором агентства нерухомості «Лівий Берег»?

Використовуючи необхідну інформацію, яку Ви можете надати по телефону або ж використовуючи форму заявки «Хочу продати» на нашому сайті, ріелтор проведе порівняльний маркетинговий аналіз квартир виставлених на продаж в даний момент і недавно проданих в вашому районі використовуючи базу даних агентства.

Після чого даний звіт буде представлений Вам в офісі агентства нерухомості «Лівий Берег», і Ви отримаєте «вилку цін» в межах якої ймовірно і буде перебувати реальна вартість вашої квартири на сьогоднішній день.

Таким чином, якщо Ви вирішите виходити на ринок зі своїм об'єктом, Ви вже будете знати середній «реальний» порядок цін на ринку на сьогоднішній момент. 

Експертна оцінка нерухомості

Не плутайте попередню оцінку нерухомості для визначення її стартової ціни з експертною оцінкою вартості квартири, необхідної для будь-яких операцій у нотаріуса. Це досить серйозний документ, який реєструється в фонді держмайно. Виготовляти його мають право тільки сертифіковані оцінювачі.

Ви можете замовити експертну оцінку своєї нерухомості (звіт про оцінку майна) для Правочин у нотаріуса у наших партнерів - оцінювачів. 

Для цього необхідно надати такі документи:

· Паспорт або інший документ, що підтверджує особу власника нерухомості.

· Копії правовстановлюючих документів Це може бути договір купівлі-продажу, дарування, акт про право власності на ділянку землі і т.д.

Копія техпаспорта, отриманого в БТІ.

· Якщо оцінюється будинок, то експерт враховує також і землю під ним. Тому власнику також потрібно буде підготувати додатково документ, який вказує на його право власності на землю.

Термін виготовлення - 1 день. 

Вартість уточнюйте у наших фахівців за телефонами:

(044) 575-62-46

(097) 339-44-13

(066) 250-49-77

(093) 474-86-44


Знайди свою нерухомість

Ціна ($):
Площа:
Поверх:     
Кімнат:            

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Якщо у вас є які-небудь питання, просто подзвоніть або напишіть нам, і ми відповімо вам найближчим часом.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Курс валют


USD - 37.7 грн
Продажа квартир в Киеве на R24.ua  flatfy.ua  Сайт нерухомості Nedviga-pro - операції з нерухомістю

Контакти

Підписка

Підпишіться, щоб отримувати останні новини

Вы успішно підписані!
Такій користувач вже існує
;