Продаж нерухомості

ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ

Агентство нерухомості «Лівий Берег» візьме на себе 90% всієї роботи, яку необхідно провести при продажу квартири від підготовки квартири до продажу, виготовлення фото і відео-презентацій до професійного юридичного аналізу документів і проведення операції.

Отже, ми допоможемо Вам вирішити наступні питання і проблеми власника нерухомості:

· Об'ємна, щоденна і найбільш результативна реклама вашого офісу, будинку, квартири або ділянки на десятках сайтів в інтернеті, а також в найпопулярніших газетах і журналах - ми Вас звільнимо від необхідності реєструватися на великій кількості сайтів нерухомості і витрачати щодня багато часу і грошей на рекламу і її оновлення.

· Відповіді на телефонні дзвінки потенційних покупців або орендарів - Ваш особистий телефон не "світиться" стороннім людям, що позбавляє Вас від цілодобових дзвінків. А ще Ви застраховані від дзвінків шахраїв, які тільки і чекають, щоб у господаря телефону з'явилася велика сума грошей.

· Організація показів і переглядів квартири в комфортному для Вас режимі і в зручний час. На перегляд Вашої квартири, будинку або офісу ми наводимо тільки перевірених, реальних орендарів або покупців.

· Допомога в підготовці до операції необхідних документів - експертна оцінка нерухомості, довідки в БТІ, виготовлення або відновлення техпаспорта, реєстрація нерухомості в електронному реєстрі, консультації з питань проходження опікунської ради тощо

· Компетентне проведення переговорів між обома сторонами для того, що б був знайдений компроміс і обидві сторони залишилися задоволені.

· Складання, узгодження і підписання попереднього договору, де АН «Лівий Берег» виступає як гарант виконання всіх погоджених умов.

· Організація оформлення угоди у нотаріуса, попереднє вичитування договору і перевірка всіх даних, для зменшення витрат часу і грошей клієнтів. Перевірка банкнот, організація охорони та банківських розрахунків.

Відповідні пункти прописуються в договорі про надання ріелторських послуг з продажу нерухомості. Оплата послуг ріелтора в АН «Лівий Берег» становить 3-5% від вартості об'єкта нерухомості.

Ми готові стати для Вас надійним партнером і помічником при вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з нерухомістю!

Детальна консультація за телефонами:

(097) 339-44-13

(066) 250-49-77

Завжди раді Вас бачити у нас в офісі!

Адреса: м Київ, вул. Олександра Кошиця, 7а, офіс 2

Знайди свою нерухомість

Ціна ($):
Площа:
Поверх:     
Кімнат:            

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Якщо у вас є які-небудь питання, просто подзвоніть або напишіть нам, і ми відповімо вам найближчим часом.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Курс валют


USD - 37.7 грн
Продажа квартир в Киеве на R24.ua  flatfy.ua  Сайт нерухомості Nedviga-pro - операції з нерухомістю

Контакти

Підписка

Підпишіться, щоб отримувати останні новини

Вы успішно підписані!
Такій користувач вже існує
;