Ексклюзивний договір

25 ПЕРЕВАГ РОБОТИ З АГЕНЦІЄЮ НЕРУХОМОСТІ "ЛІВИЙ БЕРЕГ" ЗА ЕКСКЛЮЗИВНИМ ДОГОВОРОМ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Економте свої нерви - безпека понад усе:

1. У режимі ексклюзиву досягається більша безпека і необхідний Вам об'єм конфіденційності.

2. Агентство нерухомості "Лівий Берег" забезпечує вашу безпеку, позбавивши вас від зайвих і непотрібних контактів з лжепокупателямі. Працюючи з одним агентів Ви не робите зі своєї квартири прохідний двір. У вас немає необхідності приймати цілодобові дзвінки і спілкуватися з "туристами", інформагентствами і просто цікавими. Ми беремо на себе весь шквал дзвінків і відсіюємо реальних покупців, з якими ведемо подальшу роботу.

3. Зараз технології дозволяють всім, в тому числі шахраям, визначити місцезнаходження людини по його номеру телефону. Відповідно рекламуючи квартиру на свій телефон, Ви крім цілодобових дзвінків ще ризикуєте втратити і квартиру і гроші. Коли рекламою займається наше агентство, Ваші контактні дані залишаються в секреті до тих пір, поки Ви самі не прийміть рішення їх повідомити іншій стороні.

4. Тільки при ексклюзив у Вас буде комфортний режим спілкування з одним, індивідуально виділеним для Вас агентом, який буде звітувати Вам в узгоджені з Вами терміни і в необхідному обсязі. Ви маєте можливість не йти на непотрібні Вам контакти, не відповідати на неприємні запитання в процесі і після угоди.

5. У нас багатий досвід проеденних переговорів і переконання покупців в перевагах і цінності об'єкта недвіжімоті - ми усунемо необхідність Вашої участі в складних, конфліктних переговорах і торгах, проведемо їх краще Вас. А Ви заощадите свій час і нерви.

Економте свої гроші:

6. Ми будемо захищати саме і тільки Ваші інтереси. Продати Ваш об'єкт за максимальною ціною (а саме це і є Вашою основною потребою) - це нете ж саме, що знайти Вам покупця. Це набагато складніше і відповідальніше!

7. Ми зацікавлені в продажу Вашого об'єкту за максимальною ціною (бо наша винагорода залежить від кінцевої вартості вашого об'єкта), а також ми зацікавлені в максимально стислі терміни продажу.

8. Наші з вами інтереси з приводу ціни об'єкта повністю співпадають, на відміну від наших інтересів з покупцем.

9. За ексклюзивним договором ми працюємо без передоплати, розраховуючи на винагороду після задоволення Вашої потреби. Ми ж беремо на себе, зокрема, витрати по рекламі і просуванню об'єкта, телефонним переговорам, перевірці необхідного пакету документів, експрес-оцінці і т.д.

10. Якщо ми з Вами помилилися в рівні попиту на об'єкт і в стартовій ціні (таке дуже рідко, але буває), то саме наш ексклюзив дозволить в процесі торгів виправити цю помилку і спрацювати на підвищення ціни. Ми будемо торгуватися вгору! Таке неможливо без ексклюзиву!

11. Ми допоможемо Вам уникнути тиску знайомих, родичів, партнерів по бізнесу, які будуть використовувати знайомство з вами для зниження ціни. Якщо продажем займається кілька агентів, покупець це відразу побачить і скористається можливістю маніпулювати ними, влаштовуючи аукціон на пониження вартості, щоб зробити саме невигідне для вас пропозицію. Наша робота - не допустити цього!

Економте свій час:

13. Ми візьмемо на себе 90% всієї роботи, яку необхідно провести при продажу квартири - від підготовки квартири до продажу, виготовлення фото і відео-презентацій до професійного юридичного аналізу документів і проведення операції.

14. При ексклюзив на Вас буде працювати практично весь колектив АН "Лівий Берег".

15. Тільки така робота дає змогу проводити максимально ефективну відкриту рекламу Вашого об'єкту. У такому режимі ми з вами досягаємо максимальної інформованості всіх потенційних покупців і підштовхуємо їх до прийняття рішення про покупку.

16. У вас не буде необхідності звертатися до інших посередників, оскільки ми самі їх проінформуємо і поділимося з ними комісійними.

17. При ексклюзив ми в першу чергу будемо працювати з тими, хто вже дивився об'єкт, хто знаходиться в контакті з Вами і очікує зниження ціни, з Вашими сусідами, а також з напрацьованою базою даних нашого агентства. Саме так ми швидше знайдемо потенційного покупця, мотивованого до покупки, але не зацікавленого в нашій послузі.

І на останок:

18. Світова практика доводить, що тільки концентрація інформації про всі потеціальних покупців в руках одного агента з його ексклюзивним правом проводити переговори з усіма покупцями дозволяє досягти максимального результату і задовольнити Ваші потреби.

19. Ексклюзивний об'єкт завжди знаходиться в набагато більшому пріоритеті, чому не ексклюзивний. Для роботи з ним виділяється в агентстві додатковий рекламний бюджет і час співробітників.

20. Тільки при ексклюзив Ваш об'єкт може бути прийнятий для роботи в просунуті ріелторські мережі і бази даних!

21. Зрештою наші комісійні сплачуються з грошей покупця, витрати покупця залишаться такими

22. Покупець відразу буде знати, що він не буде платити нам ніяких комісійних, що психологічно більш привабливо для прийняття рішення про покупку Вашого об'єкта. Адже він-то не замовляв нам послугу, чому ж він її повинен оплачувати, правда?

23. Довіра покупця до нас, як до професійного посередника, буде істотно вище, коли він переконається, що саме ми ексклюзивно уповноважені Вами вести всі переговори з продажу Вашого об'єкту, коли ми покажемо йому оригінали правовстановлюючих документів.

24. При ексклюзиві ми будемо працювати так, щоб саме Ви залишилися задоволені нашою професійною послугою.

25. У разі, якщо Ви, не дивлячись на все перераховане вище, все-таки вважаєте, що нашу комісію повинен платити покупець, тоді ми можемо укласти ексклюзивну угоду, в якій у вартість квартири не буде включена наша комісія і квартира на ринку нерухомості буде пропонуватися з комісією, але при цьому зберігатися більшість вищеперелічених переваг для Вас, як замовника ексклюзивної послуги.
 

Знайди свою нерухомість

Ціна ($):
Площа:
Поверх:     
Кімнат:            

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Якщо у вас є які-небудь питання, просто подзвоніть або напишіть нам, і ми відповімо вам найближчим часом.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Курс валют


USD - 37.7 грн
Продажа квартир в Киеве на R24.ua  flatfy.ua  Сайт нерухомості Nedviga-pro - операції з нерухомістю

Контакти

Підписка

Підпишіться, щоб отримувати останні новини

Вы успішно підписані!
Такій користувач вже існує
;